Vintage stropní svítidlo rezavohnědé čtvercové 4-světlo – Tamina

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104431 Stropní svítidlo Tamina se skvěle hodí do vintage nebo industriálního interiéru. Vzhledem... více informací »
Vintage stropní svítidlo rezavohnědé čtvercové 4-světlo - Tamina
Značka: QAZQA
1 859 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104431 Stropní svítidlo Tamina se skvěle hodí do vintage nebo industriálního interiéru. Vzhledem...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104431
Stropní svítidlo Tamina se skvěle hodí do vintage nebo industriálního interiéru. Vzhledem k tomu, že body lze nastavit každý samostatně, rozhodujete o tom, kam světlo svítí. super šikovný! Stropní svítidlo je vyrobeno z oceli se sklem. Má výšku 18 cm, délku 30 cm a šířku 30 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 30 cm a šířku 30 cm. Každý bod má průměr 13 cm a výšku 4,5 cm.Taminu doplníte 4 světelnými zdroji, z nichž každý má svítidlo G9 (max. 3 Watt). Lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Tamina je vhodná do obývacího pokoje, předsíně nebo ložnice. Doplňte svůj industriální interiér stropním svítidlem Tamina.

Super produkt Vintage stropní svítidlo rezavohnědé čtvercové 4-světlo - Tamina od top výrobce QAZQA můžete pořídit právě teď v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídky již od 1 859 Kč.