Vintage stropní svítidlo černé 60 cm – Laurent

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97361 Laurent je skutečná stropní lampa, která přitahuje pozornost! Je to krásná drátěná lampa, takže je... více informací »
Vintage stropní svítidlo černé 60 cm - Laurent
Značka: QAZQA
1 845 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97361 Laurent je skutečná stropní lampa, která přitahuje pozornost! Je to krásná drátěná lampa, takže je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97361
Laurent je skutečná stropní lampa, která přitahuje pozornost! Je to krásná drátěná lampa, takže je viditelný zdroj světla a vytváří pěkný efekt. Doplníte jej krásným světelným zdrojem (max. 60 W), který se hodí do svítidla E27. Proto si vyberte krásnou vláknovou lampu, protože můžete vidět, jak nádherně svítí skrz černý rámeček. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače; určíte si vlastní atmosféru. Lampa má průměr 60 cm. Montážní deska pro strop má průměr 10 cm. Má celkovou výšku 20,5 cm. Vaše jídelna nebo obývací pokoj získá skutečný upgrade. Doplňte svůj vintage nebo venkovský interiér tímto Laurentem!
Tento akční a ve slevě kus Vintage stropní svítidlo černé 60 cm – Laurent jde pořídit rovnou tu umístěný v kategorii zavesna svitidla. Nyní si můžete vybrat další produkty ve zmíněné kategorii za akční cenu. Známý dodavatel QAZQA má vysoce kvalitní sortiment.

Tento kvalitní a žádaný produkt Vintage stropní svítidlo černé 60 cm - Laurent od našeho výrobce QAZQA máte možnost najít právě teď u nás za výprodejovou cenu! Nyní můžete mít za 1 845 Kč.