Vintage stropní lampa zlatá 45 cm – Botanica

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102765 Krásné zlaté poutavé stropní svítidlo Botanica. Má průměr 45 cm a výšku 30 cm.... více informací »
Vintage stropní lampa zlatá 45 cm - Botanica
Značka: QAZQA
4 589 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102765 Krásné zlaté poutavé stropní svítidlo Botanica. Má průměr 45 cm a výšku 30 cm....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102765
Krásné zlaté poutavé stropní svítidlo Botanica. Má průměr 45 cm a výšku 30 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Světelný zdroj je na svítidle jasně viditelný. Proto si vyberte nápadný světelný zdroj E27 s max. 40 Watt. Tento světelný zdroj si musíte objednat samostatně. Botanica, vyzdobená krásným zlatem a s 12 listy, se cítí jako doma ve vaší ložnici, ve studovně nebo dokonce v kanceláři! Je stmívatelný pomocí externího stmívače. Získejte příjemný vintage nádech s naší krásnou stropní lampou.
Super produkt Vintage stropní lampa zlatá 45 cm – Botanica lze sehnat teď tu umístěný v sekci stropni svitidla. Nyní můžete koupit ostatní produkty z této populární sekce za výborné peníze! Máme toho více, mrkněte také na další produkty od dodavatele QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední výrobce QAZQA vás obohatí o špičkové zboží Přesvědčte se sami!

Unikátní kousek Vintage stropní lampa zlatá 45 cm - Botanica od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA máte možnost koupit aktuálně na webu v bezva akci! Teď za akční cenu 4 589 Kč.