Vintage stolní lampa mosaz – Monkey Det

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103815 S touto veselou stolní lampou okamžitě vnesete do svého domova pocit džungle! Monkey Det je,... více informací »
Vintage stolní lampa mosaz - Monkey Det
Značka: QAZQA
1 469 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103815 S touto veselou stolní lampou okamžitě vnesete do svého domova pocit džungle! Monkey Det je,...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103815
S touto veselou stolní lampou okamžitě vnesete do svého domova pocit džungle! Monkey Det je, jak název napovídá, opice, která sedí a drží světelný zdroj. Stolní lampa je vyrobena z hliníku s ocelí a je dokončena v mosazi. Má výšku 25,5 cm, délku 23,5 cm a šířku 23 cm. Stolní lampa je dodávána s kabelem (200 cm) a zástrčkou. Dokončete stolní lampu světelným zdrojem, který má objímku E27 (max. 25 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Lampu můžete připojit k externímu stmívači, pokud chcete v místnosti vytvořit další atmosféru. Aap Det je krásným poutačem do obývacího pokoje, na noční stolek nebo do kanceláře. Oživte svůj interiér stolní lampou Aap Det!

Super produkt Vintage stolní lampa mosaz - Monkey Det od oblíbené značky QAZQA snadno můžete získat momentálně v naši nabídce za výborné peníze. Cenově vychází na 1 469 Kč.