Vintage stolní lampa mosaz – Hjort Tre

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103981 Hjort tre je vintage stolní lampa pro milovníky zvířat. Zvířecí lichoběžník z něj... více informací »
Vintage stolní lampa mosaz - Hjort Tre
Značka: QAZQA
1 709 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103981 Hjort tre je vintage stolní lampa pro milovníky zvířat. Zvířecí lichoběžník z něj...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103981
Hjort tre je vintage stolní lampa pro milovníky zvířat. Zvířecí lichoběžník z něj dělá velmi jedinečnou lampu! Je vyroben z hliníku s plastem. Protože je vyrobena z mosazi, tato stolní lampa se perfektně hodí do obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice. Velmi dobře si vede i v dětském pokoji se zvířetem nebo s motivy džungle. Lampa má výšku 34 cm, délku 18 cm a šířku 12,5 cm. Noha má výšku 2,5 cm, délku 18 cm a šířku 12,5 cm. Hjort Tre je dodáván s kabelem (200 cm) a zástrčkou. Dokončete stolní lampu světelným zdrojem, který má objímku E27 (max. 25 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, který není součástí dodávky. Rozjasněte svůj interiér stolní lampou Hjort Tre!

Unikátní a oblíbený produkt Vintage stolní lampa mosaz - Hjort Tre od značky s dlouholetou historií QAZQA seženete na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci za 1 709 Kč.