Vintage stolní lampa mosaz – gorila

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103818 Přiveďte džungli do svého domova se stolní lampou Gorilla! Je to skutečný poutač pro váš interiér. Pěkné... více informací »
Vintage stolní lampa mosaz - gorila
Značka: QAZQA
725 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103818 Přiveďte džungli do svého domova se stolní lampou Gorilla! Je to skutečný poutač pro váš interiér. Pěkné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103818
Přiveďte džungli do svého domova se stolní lampou Gorilla! Je to skutečný poutač pro váš interiér. Pěkné pro obývací pokoj, kancelář nebo ložnici. Stolní lampa je vyrobena z hliníku s plastem a ocelí. Gorila je vyrobena z mosazi, což zajišťuje, že se perfektně hodí i do moderního interiéru. Lampa má výšku 31 cm, délku 20 cm a šířku 14 cm. Stolní lampa je dodávána s kabelem (200 cm) a zástrčkou. Stolní lampu dokončíte světelným zdrojem, který má svítidlo E27 (max. 25 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače, který není součástí dodávky. Dopřejte svému interiéru vintage nádech díky stolní lampě Gorilla.
Kvalitní a velmi žádaný výrobek Vintage stolní lampa mosaz – gorila jde koupit již dnes na našich stránkách zařazený v kategorii stolni lampy! Nyní koupíte nové produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu.

Zajímavý kus Vintage stolní lampa mosaz - gorila od oblíbené značky QAZQA je dostupný u nás opravdu levně! V současnosti za 725 Kč.