Vintage stolní lampa mosaz – Flodhest Abe

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103819 Flodhest Abe je vintage stolní lampa pro milovníky zvířat. Lichoběžník hrocha, leoparda a... více informací »
Vintage stolní lampa mosaz - Flodhest Abe
Značka: QAZQA
1 295 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103819 Flodhest Abe je vintage stolní lampa pro milovníky zvířat. Lichoběžník hrocha, leoparda a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103819
Flodhest Abe je vintage stolní lampa pro milovníky zvířat. Lichoběžník hrocha, leoparda a opice z něj dělá velmi jedinečnou lampu! Je vyroben z hliníku s plastem a ocelí. Tato stolní lampa je vyrobena z mosazi / zlata a perfektně se hodí do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Tato zvířecí lampa má výšku 36 cm, délku 21 cm a šířku 11,5 cm. Noha má výšku 3 cm, délku 15 cm a šířku 11,5 cm. Flodhest Abe je dodáván s kabelem (200 cm) a zástrčkou. Tato lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte společně (max. 25 Watt). Světelný zdroj je v této lampě viditelný, proto si vyberte nápadnou variantu, například světelný zdroj s LED vlákny. Lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače pro ještě větší atmosféru. Dejte mu příjemné místo například na příborníku nebo na bočním stole. Stolní lampa Flodhest Abe je také perfektní v dětském pokoji s motivem džungle! Tento velmi žádaný produkt Vintage stolní lampa mosaz – Flodhest lze pořídit prostě tady na stránkách ve známé kategorii stolni lampy. Nyní můžete najít ještě další produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu. Známý výrobce QAZQA má v nabídce kvalitní výrobky. A to ještě není vše. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Vintage stolní lampa mosaz - Flodhest Abe od známého dodavatele QAZQA jednoduše seženete na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Právě teď jen za 1 295 Kč.