Vintage stolní lampa mosaz – Flodhest

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103821 Tato veselá stolní lampa vám okamžitě vyčaruje úsměv na tváři. Flodhest je skutečným... více informací »
Vintage stolní lampa mosaz - Flodhest
Značka: QAZQA
665 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103821 Tato veselá stolní lampa vám okamžitě vyčaruje úsměv na tváři. Flodhest je skutečným...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103821
Tato veselá stolní lampa vám okamžitě vyčaruje úsměv na tváři. Flodhest je skutečným poutačem do obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice. Vedle malého hrocha je kování / světelný zdroj, s nímž vnáší do vašeho interiéru krásné světlo a atmosféru. Živočišné lampy se stávají skutečným trendem, perfektně zapadají do botanického a vintage stylu bydlení. Tato zábavná černá stolní lampa z hliníku a oceli se vyznačuje krásně detailním hrochem v kontrastním zlatém / mosazném provedení. Dopřejte svému interiéru další vzpruhu s touto trendy stolní lampou. Žárovka Flodhest váží 1 kilogram a je dodávána s kabelem (200 cm) a zástrčkou s vypínačem. Má délku 18 cm, výšku 20 cm a šířku 10 cm. Noha má výšku 2,5 cm, délku 18 cm a šířku 10 cm. Tato lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte společně (max. 25 Watt). Světelný zdroj je v této lampě viditelný, proto si vyberte nápadnou variantu, například světelný zdroj s LED vlákny. Lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače pro ještě větší atmosféru. Dejte mu příjemné místo například na příborníku nebo na bočním stole. Stolní lampa Flodhest se skvěle hodí také do dětského pokoje s motivem džungle!
Ve slevě kus Vintage stolní lampa mosaz – Flodhest je dostupný teď tady na webu v rubrice stolni lampy! Připravili jsme parádní zboží ze zmíněné rubriky za akční cenu.

Tento kvalitní kousek Vintage stolní lampa mosaz - Flodhest od této skvělé značky QAZQA pohodlně pořídíte momentálně v naši nabídce opravdu levně. Levně za cenu 665 Kč.