Vintage stolní lampa mosaz – Flamingo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103972 Tato veselá stolní lampa vám okamžitě vyčaruje úsměv na tváři. Flamingo je skutečným... více informací »
Vintage stolní lampa mosaz - Flamingo
Značka: QAZQA
895 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103972 Tato veselá stolní lampa vám okamžitě vyčaruje úsměv na tváři. Flamingo je skutečným...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103972
Tato veselá stolní lampa vám okamžitě vyčaruje úsměv na tváři. Flamingo je skutečným poutačem do obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice. Na zádech je připevněn zdroj světla, který vnáší do vašeho interiéru krásné světlo a atmosféru. Živočišné lampy se stávají skutečným trendem, perfektně zapadají do botanického a vintage stylu bydlení. Tato pěkná mosazná / zlatá stolní lampa pro ptáky vyrobená z hliníku a oceli má tvar plameňáka s krásně detailním tělem. Dopřejte svému interiéru další vzpruhu s touto trendy stolní lampou. Žárovka Flamingo váží 0,7 kilogramu a je dodávána s kabelem (200 cm) a zástrčkou s vypínačem. Má výšku 34 cm a průměr 13 cm. Podstavec má výšku 2,5 cm a průměr 13 cm. Tato lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte společně (max. 25 Watt). Světelný zdroj je v této lampě viditelný, proto si vyberte nápadnou variantu, například světelný zdroj s LED vlákny. Lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače pro ještě větší atmosféru. Dejte mu příjemné místo například na příborníku nebo na bočním stole. Stolní lampa Flamingo se skvěle hodí také do dětského pokoje s motivem džungle! Hodně žádaný produkt Vintage stolní lampa mosaz – seženete právě nyní tu na našem webu v populární kategorii stolni lampy! Nyní můžete najít ještě další zboží z této rubriky za super peníze. Významný dodavatel QAZQA vyrábí vynikající výrobky. Vždyť to vidíte sami.

Tento diskontní kus Vintage stolní lampa mosaz - Flamingo od populární značky QAZQA můžete pořídit tady nyní ve slevě. Aktuálně výhodně za 895 Kč.