Vintage stolní lampa mosaz – Dier Tre

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103973 Dier Tre je vintage stolní lampa pro milovníky zvířat. Zvířecí lichoběžník z něj... více informací »
Vintage stolní lampa mosaz - Dier Tre
Značka: QAZQA
1 469 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103973 Dier Tre je vintage stolní lampa pro milovníky zvířat. Zvířecí lichoběžník z něj...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103973
Dier Tre je vintage stolní lampa pro milovníky zvířat. Zvířecí lichoběžník z něj dělá velmi jedinečnou lampu! Je vyroben z hliníku s plastem a ocelí. Tato stolní lampa je vyrobena z mosazi / zlata a perfektně se hodí do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Velmi dobře si vede i v dětském pokoji se zvířetem nebo s motivy džungle. Lampa má výšku 42 cm, délku 17 cm a šířku 11 cm. Noha má výšku 2,5 cm, délku 17 cm a šířku 11 cm. Dier Tre je dodáván s kabelem (200 cm) a zástrčkou. Dokončete stolní lampu světelným zdrojem, který má objímku E27 (max. 25 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, který není součástí dodávky. Rozjasněte svůj interiér stolní lampou Dier Tre!

Velmi žádaný produkt Vintage stolní lampa mosaz - Dier Tre od výrobce s dlouholetou historií QAZQA lze sehnat aktuálně na webu výhodně! Zrovna nyní za cenu 1 469 Kč.