Vintage stolní lampa černé látkové stínidlo taupe 20 cm – Flamingo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 105007 Lampy pro zvířata jsou zcela in, vneste tento trend do svého domova s naší stolní lampou Flamingo! Stolní... více informací »
Vintage stolní lampa černé látkové stínidlo taupe 20 cm - Flamingo
Značka: QAZQA
1 549 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 105007 Lampy pro zvířata jsou zcela in, vneste tento trend do svého domova s naší stolní lampou Flamingo! Stolní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 105007
Lampy pro zvířata jsou zcela in, vneste tento trend do svého domova s naší stolní lampou Flamingo! Stolní lampa je vysoká 50 cm a standard má průměr 20 cm. Základna lampy má průměr 13 cm. Stínidlo, které je k němu dodáváno, je vyrobeno z látky v barvě taupe. Stínidlo má průměr 20 cm a výšku 20 cm. Vnitřek je zlatý. Když lampa svítí, dodá to extra útulnou záři. Stolní lampa Flamingo má svítidlo E27 (max. 25 W) a je stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Stále musíte objednat vhodný světelný zdroj, protože ten není součástí dodávky. Kabel, který je součástí balení, je dlouhý 200 cm. Přiveďte tento zvířecí trend do vašeho domova se stolní lampou Flamingo, která opravdu upoutá pozornost! Často hledaný produkt je k dispozici prostě tu na našich stránkách umístěný v sekci stolni lampy! Nyní koupíte jiné kusy ze zmíněné sekce za super peníze!

Velmi prodávaný výrobek Vintage stolní lampa černé látkové stínidlo taupe 20 cm - Flamingo od dodavatele se skvělou pověstí QAZQA snadno můžete sehnat zrovna za outletovou cenu. Výhodně za super cenu 1 549 Kč.