Vintage stolní lampa černá – zvíře

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103990 Tato veselá stolní lampa vám okamžitě vyčaruje úsměv na tváři. Zvíře je skutečným... více informací »
Vintage stolní lampa černá - zvíře
Značka: QAZQA
645 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103990 Tato veselá stolní lampa vám okamžitě vyčaruje úsměv na tváři. Zvíře je skutečným...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103990
Tato veselá stolní lampa vám okamžitě vyčaruje úsměv na tváři. Zvíře je skutečným poutačem do obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice. Na zádech je připevněn zdroj světla, který vnáší do vašeho interiéru krásné světlo a atmosféru. Živočišné lampy se stávají skutečným trendem, perfektně zapadají do botanického a vintage stylu bydlení. Tato pěkná černá stolní lampa pro psy vyrobená z hliníku a oceli má tvar psa s krásně detailním tělem. Dopřejte svému interiéru další vzpruhu s touto trendy stolní lampou. Žárovka Animal váží 0,9 kilogramu a je dodávána s kabelem (200 cm) a zástrčkou s vypínačem. Má výšku 26 cm, délku 22,5 cm a šířku 12,5 cm. Tato lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte společně (max. 25 Watt). Světelný zdroj je v této lampě viditelný, proto si vyberte nápadnou variantu, například světelný zdroj s LED vlákny. Lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače pro ještě větší atmosféru. Dejte mu příjemné místo například na příborníku nebo na bočním stole. Stolní lampa Animal je také perfektní ve školce s motivem džungle!

Oblíbený a akční výrobek Vintage stolní lampa černá - zvíře originál od výrobce QAZQA snadno můžete získat zde nyní za extra cenu! V akci za cenu 645 Kč.