Vintage stolní lampa černá látková stínítko černá 25 cm – Cage Abe

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 105004 Dodejte svému interiéru vintage nádech se stolní lampou Cage Abe. Opice visící z lampy vám vykouzlí úsměv... více informací »
Vintage stolní lampa černá látková stínítko černá 25 cm - Cage Abe
Značka: QAZQA
2 119 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 105004 Dodejte svému interiéru vintage nádech se stolní lampou Cage Abe. Opice visící z lampy vám vykouzlí úsměv...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 105004
Dodejte svému interiéru vintage nádech se stolní lampou Cage Abe. Opice visící z lampy vám vykouzlí úsměv na tváři. Stolní lampa je vyrobena z hliníku s ocelí a tkaninou a je zakončena černou barvou se zlatou opicí. Má průměr 25 cm a výšku 67 cm. Noha má výšku 4 cm, délku 15,2 cm a šířku 15,2 cm. Stínidlo má průměr 25 cm a výšku 25 cm. Stojací lampa je dodávána s kabelem (200 cm) a zástrčkou. Cage Abe doplníte světelným zdrojem s tvarovkou E27 (max. 25 Wattů). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Stolní lampu lze stmívat pomocí externího stmívače, který není součástí dodávky. Zútulněte si ve svém obývacím pokoji, kanceláři nebo jídelně stolní lampu Cage Abe.

Zcela unikátní produkt Vintage stolní lampa černá látková stínítko černá 25 cm - Cage Abe od výrobce s dobrým jménem QAZQA máte možnost najít na našich stránkách teď právě za výhodné peníze! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 119 Kč.