Vintage stolní lampa černá látková stínidlo zlatá 25 cm – Cage Abe

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 105003 Dodejte svému interiéru veselý nádech se stolní lampou Cage Abe. Nejen jeho zlatavá barva,... více informací »
Vintage stolní lampa černá látková stínidlo zlatá 25 cm - Cage Abe
Značka: QAZQA
2 109 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 105003 Dodejte svému interiéru veselý nádech se stolní lampou Cage Abe. Nejen jeho zlatavá barva,...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 105003
Dodejte svému interiéru veselý nádech se stolní lampou Cage Abe. Nejen jeho zlatavá barva, ale i opice visící z lampy vám vykouzlí úsměv na tváři. Stolní lampa je vyrobena z hliníku s ocelí a tkaninou a je dokončena v černé barvě se zlatým stínidlem. Má průměr 25 cm a výšku 67 cm. Noha má výšku 4 cm, délku 15,2 cm a šířku 15,2 cm. Stínidlo má průměr 25 cm a výšku 25 cm. Stojací lampa je dodávána s kabelem (200 cm) a zástrčkou. Cage Abe doplníte světelným zdrojem s tvarovkou E27 (max. 25 Wattů). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Stolní lampu lze stmívat pomocí externího stmívače, který není součástí dodávky. Zútulněte si ve svém obývacím pokoji, kanceláři nebo jídelně stolní lampu Cage Abe.

Oblíbený a akční produkt Vintage stolní lampa černá látková stínidlo zlatá 25 cm - Cage Abe originál od značky QAZQA snadno pořídíte zrovna dnes v bezva akci. Výhodně za 2 109 Kč.