Vintage stolní lampa černá – Flodhest

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103986 Tato veselá stolní lampa vám okamžitě vyčaruje úsměv na tváři. Flodhest je skutečným... více informací »
Vintage stolní lampa černá - Flodhest
Značka: QAZQA
1 249 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103986 Tato veselá stolní lampa vám okamžitě vyčaruje úsměv na tváři. Flodhest je skutečným...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103986
Tato veselá stolní lampa vám okamžitě vyčaruje úsměv na tváři. Flodhest je skutečným poutačem do obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice. Vedle malého hrocha je kování / světelný zdroj, s nímž vnáší do vašeho interiéru krásné světlo a atmosféru. Živočišné lampy se stávají skutečným trendem, perfektně zapadají do botanického a vintage stylu bydlení. Tato pěkná černá stolní lampa vyrobená z hliníku a oceli má krásně detailní hroch. Dopřejte svému interiéru další vzpruhu s touto trendy stolní lampou. Žárovka Flodhest váží 1 kilogram a je dodávána s kabelem (200 cm) a zástrčkou s vypínačem. Má délku 18 cm, výšku 20 cm a šířku 10 cm. Noha má výšku 2,5 cm, délku 18 cm a šířku 10 cm. Tato lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte společně (max. 25 Watt). Světelný zdroj je v této lampě viditelný, proto si vyberte nápadnou variantu, například světelný zdroj s LED vlákny. Lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače pro ještě větší atmosféru. Dejte mu příjemné místo například na příborníku nebo na bočním stole. Stolní lampa Flodhest se skvěle hodí také do dětského pokoje s motivem džungle!

Tento kvalitní produkt Vintage stolní lampa černá - Flodhest od oblíbené značky se zárukou kvality QAZQA lze nakoupit právě za skvělou cenu. Akční ceny již od 1 249 Kč.