Vintage stolní lampa černá – Flamingo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103807 Stolní lampa Flamingo poskytuje stylový a hravý interiér. Tvar lampy z něj dělá velmi jedinečnou stolní... více informací »
Vintage stolní lampa černá - Flamingo
Značka: QAZQA
699 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103807 Stolní lampa Flamingo poskytuje stylový a hravý interiér. Tvar lampy z něj dělá velmi jedinečnou stolní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103807
Stolní lampa Flamingo poskytuje stylový a hravý interiér. Tvar lampy z něj dělá velmi jedinečnou stolní lampu. Je vyroben z hliníku s plastem a ocelí. Protože je v černé barvě, perfektně se hodí do moderního nebo vintage interiéru. Stolní lampa má průměr 13 cm a výšku 34 cm. Základna má průměr 13 cm a výšku 2,5 cm. Flamingo je dodáváno včetně kabelu (200 cm) a zástrčky. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (exkluzivní). Flamingo je veselá stolní lampa do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Velmi dobře to funguje i ve školce! Dopřejte ve svém interiéru pocit džungle a objednejte si vintage stolní lampu Flamingo.Hodně oblíbený produkt Vintage stolní lampa černá – Flamingo je k dispozici bezstarostně u nás umístěný v kategorii stolni lampy! Nyní si můžete vybrat skvělé výrobky z této známé sekce za báječnou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Vintage stolní lampa černá - Flamingo od známé kvalitní značky QAZQA jde získat v aktuální nabídce ve výhodné akci. Akční ceny již od 699 Kč.