Vintage stojací lampa zlatá 2-světlo – Botanica

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102758 Série Botanica se vyznačuje použitím zlata s organickými tvary, jako jsou listy. To se... více informací »
Vintage stojací lampa zlatá 2-světlo - Botanica
Značka: QAZQA
4 069 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102758 Série Botanica se vyznačuje použitím zlata s organickými tvary, jako jsou listy. To se...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102758
Série Botanica se vyznačuje použitím zlata s organickými tvary, jako jsou listy. To se odráží také v této krásné stojací lampě! Má celkovou výšku 170 cm a průměr 50 cm. Podstavec má výšku 3 cm a průměr 30 cm. Botanica se dodává s kabelem (260 cm) a zástrčkou. Stojací lampu doplníte dvěma světelnými zdroji, každý s objímkou E27 (max. 60 W). Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Skutečný poutač do obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice. Unikátní stojací lampa Botanica. Výjimečný výrobek lze nakoupit nyní na webu ve známé sekci stojaci lampy. Nyní můžete najít zcela nové produkty ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci.

Často hledaný produkt Vintage stojací lampa zlatá 2-světlo - Botanica od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA máte možnost pořídit v naší online nabídce za výhodnou cenu! Akční cena již od 4 069 Kč.