Vintage stojací lampa starožitný šedý odstín květinový design 40 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98112 Krásná vintage stojací lampa, tento Simplo! Patří do klasického obývacího pokoje nebo... více informací »
Vintage stojací lampa starožitný šedý odstín květinový design 40 cm - Simplo
Značka: QAZQA
2 199 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98112 Krásná vintage stojací lampa, tento Simplo! Patří do klasického obývacího pokoje nebo...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98112
Krásná vintage stojací lampa, tento Simplo! Patří do klasického obývacího pokoje nebo ložnice. Má celkovou výšku 179 cm. Základna má průměr 24 cm. Skutečným poutačem lampy je stínidlo s květinovým designem a zlatým povrchem na vnitřní straně. Zlatý interiér dodá vašemu interiéru efekt měkkého světla. Tento odstín má výšku 40 cm. S pěkným světelným zdrojem, který se vejde do E27 (velké svítidlo) o maximálním výkonu 60 W, můžete lampu dokončit! Je také stmívatelný pomocí externího stmívače, když si ho chcete večer uklidnit! Lampa je dodávána s kabelem a zástrčkou (240 cm), takže je velmi praktická. Poskytněte doma s tímto Simplo navíc.
Nový produkt jde nakoupit snadno na webu ve známé kategorii stojaci lampy. Nyní si můžete vybrat zcela nové produkty z této oblíbené sekce za nejnižší cenu!

Velmi oblíbený produkt Vintage stojací lampa starožitný šedý odstín květinový design 40 cm - Simplo originál od značky QAZQA lze koupit u nás právě v akci. Teď za akční cenu 2 199 Kč.