Vintage stojací lampa mosazná tkanina odstín černá – Giraffe To

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103809 Stojací lampa Giraffe To je jedinečným poutačem vašeho interiéru. Protože hlava žirafy... více informací »
Vintage stojací lampa mosazná tkanina odstín černá - Giraffe To
Značka: QAZQA
3 375 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103809 Stojací lampa Giraffe To je jedinečným poutačem vašeho interiéru. Protože hlava žirafy...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103809
Stojací lampa Giraffe To je jedinečným poutačem vašeho interiéru. Protože hlava žirafy vychází nad stínidlem, lampa se hravě změní. Žirafa To je vyrobena z hliníku a má mosaznou povrchovou úpravu. Stojací lampa má výšku 76 cm, délku 32 cm a šířku 25 cm. Základna má průměr 25 cm a výšku 1 cm. Stínidlo z černé látky má průměr 20 cm a výšku 20. Vnitřek stínítka je bílý. Žirafa To je dodávána s kabelem (200 cm) a zástrčkou. Nezapomeňte si objednat koncovku E27 (max. 25 W). Tím je stojací lampa dokončena. Chcete-li v místnosti vytvořit další atmosféru, můžete lampu připojit k stmívači, který není součástí dodávky. Stojací lampa se perfektně hodí do rohu obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Dopřejte svému interiéru krásný poutač díky stojací lampě Giraffe To!
Akční a ve slevě výrobek můžete koupit právě zde tady na webu v populární kategorii stojaci lampy! Nyní můžete koupit jiné produkty ve zmíněné rubrice za extra cenu.

Nejprodávanější výrobek Vintage stojací lampa mosazná tkanina odstín černá - Giraffe To od známé značky QAZQA jednoduše získáte v naší internetové nabídce za rozumné peníze. Nyní pořídíte jen za 3 375 Kč.