Vintage stojací lampa černá s látkovým odstínem černá – Giraffe To

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103974 Stojací lampa Giraffe To je jedinečným poutačem vašeho interiéru. Protože hlava žirafy... více informací »
Vintage stojací lampa černá s látkovým odstínem černá - Giraffe To
Značka: QAZQA
3 335 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103974 Stojací lampa Giraffe To je jedinečným poutačem vašeho interiéru. Protože hlava žirafy...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103974
Stojací lampa Giraffe To je jedinečným poutačem vašeho interiéru. Protože hlava žirafy vychází nad stínidlem, lampa se hravě změní. Žirafa To je vyrobena z hliníku a dokončena v černé barvě. Stojací lampa má výšku 76 cm, délku 32 cm a šířku 25 cm. Základna má průměr 25 cm a výšku 1 cm. Černé látkové stínidlo má průměr 20 cm a výšku 20. Vnitřek stínidla je zlatý. Žirafa To je dodávána s kabelem (200 cm) a zástrčkou. Tato lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte společně (max. 25 Watt). Tím je stojací lampa dokončena. Chcete-li v místnosti vytvořit další atmosféru, můžete lampu připojit k stmívači, který není součástí dodávky. Stojací lampa se perfektně hodí do rohu obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Lze jej však také použít jako stolní lampu, udělejte prohlášení s touto žirafovou lampou. Dejte mu příjemné místo například na příborníku nebo na bočním stole. Tento oblíbený produkt získáte právě teď tady na webu ve známé kategorii stojaci lampy! Nyní si můžete koupit jiné kusy ve zmiňované kategorii za výborné peníze. V očích zákazníků populární značka QAZQA vás obohatí o vynikající sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob. To však není vše, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty značky QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kus Vintage stojací lampa černá s látkovým odstínem černá - Giraffe To od oblíbené značky QAZQA máte možnost koupit u nás právě za rozumné peníze! Aktuálně za super cenu 3 335 Kč.