Vintage stojací lampa černá s látkovým odstínem černá – Crane bird

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103975 Stojací lampa Crane je jedinečným poutačem vašeho interiéru. Protože jeřáb stoupá s... více informací »
Vintage stojací lampa černá s látkovým odstínem černá - Crane bird
Značka: QAZQA
4 899 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103975 Stojací lampa Crane je jedinečným poutačem vašeho interiéru. Protože jeřáb stoupá s...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103975
Stojací lampa Crane je jedinečným poutačem vašeho interiéru. Protože jeřáb stoupá s hlavou nad stínidlem, dostane se lampa hravě. Tato ptačí lampa je vyrobena z hliníku a je v černé barvě. Stojací lampa má průměr 25 cm a výšku 96,5 cm. Základna má průměr 25 cm a výšku 1 cm. Černé látkové stínidlo má průměr 20 cm a výšku 20. Vnitřek stínidla je zlatý. Jeřáb je dodáván včetně kabelu (200 cm) a zástrčky. Tato lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte společně (max. 25 Watt). Tím je stojací lampa dokončena. Chcete-li v místnosti vytvořit další atmosféru, můžete lampu připojit k stmívači, který není součástí dodávky. Stojací lampa se perfektně hodí do rohu obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Lze jej však také použít jako stolní lampu, s touto jeřábovou lampou udělejte prohlášení. Dejte mu příjemné místo například na příborníku nebo na bočním stole.

Unikátní a žádaný kousek Vintage stojací lampa černá s látkovým odstínem černá - Crane bird od přední společnosti QAZQA máte možnost koupit na našich stránkách teď právě za zcela nejnižší cenu! V současnosti za 4 899 Kč.