Vintage stojací lampa černá 2-světelná – Tamina

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104434 Vintage stojací lampa Tamina dodá vašemu interiéru nostalgický pocit. Skvěle se hodí i k... více informací »
Vintage stojací lampa černá 2-světelná - Tamina
Značka: QAZQA
1 759 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104434 Vintage stojací lampa Tamina dodá vašemu interiéru nostalgický pocit. Skvěle se hodí i k...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104434
Vintage stojací lampa Tamina dodá vašemu interiéru nostalgický pocit. Skvěle se hodí i k industriálnímu stylu bydlení. Stojací lampa je vyrobena z oceli se sklem a má černou barvu. Má výšku 150 cm, délku 37,5 cm a šířku 23 cm. Noha má průměr 23 cm a výšku 3 cm. Šňůra, která je součástí balení, má délku 180 cm. Stojací lampu doplňujete 2 světelnými zdroji G9, objednávejte je samostatně. Stojací lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Umístěte jej do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Váš vintage interiér je kompletní se stojací lampou Tamina!
Tento žádaný produkt lze zakoupit snadno tady na webu v kategorii stojaci lampy! Máme pro vás akční produkty z této populární sekce za outletovou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce QAZQA pro vás připravuje vynikající sortiment. To není všechno, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás také další vybrané produkty značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento unikátní produkt Vintage stojací lampa černá 2-světelná - Tamina od dodavatele s dlouholetou historií QAZQA snadno můžete najít na našich stránkách teď za outletovou cenu! Nabídky od 1 759 Kč.