Vintage stojací lampa bílá se zlatým odstínem trojúhelníku 40 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98105 Krásná vintage stojací lampa, tento Simplo! Patří do klasického obývacího pokoje nebo... více informací »
Vintage stojací lampa bílá se zlatým odstínem trojúhelníku 40 cm - Simplo
Značka: QAZQA
2 899 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98105 Krásná vintage stojací lampa, tento Simplo! Patří do klasického obývacího pokoje nebo...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98105
Krásná vintage stojací lampa, tento Simplo! Patří do klasického obývacího pokoje nebo ložnice. Skutečným poutačem lampy je zlatý odstín s elegantním geometrickým trojúhelníkovým designem. Lampa je dodávána s kabelem a zástrčkou, takže je velmi praktická. Lampa má výšku 179 cm. Stínidlo má průměr 40 cm a výšku 40 cm. Základna má průměr 24 cm. Šňůra má délku 240 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Poskytněte doma s tímto Simplo navíc.
Oblíbený a akční výrobek Vintage stojací lampa bílá se zlatým odstínem trojúhelníku je k dispozici lehce tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice stojaci lampy! Máme pro vás vyjímečné produkty z této známé rubriky za báječnou cenu! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od dodavatele QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce QAZQA pro vás připravuje kvalitní produkty. za rozumné peníze.

Tento výjimečný produkt Vintage stojací lampa bílá se zlatým odstínem trojúhelníku 40 cm - Simplo od oblíbené značky se zárukou kvality QAZQA máte možnost dostat teď skutečně výhodně. Výhodně za cenu 2 899 Kč.