Vintage spot černá – Tamina

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104425 Mohl by váš industriální interiér využít světlé místo? Pak je Spot Tamina to, co... více informací »
Vintage spot černá - Tamina
Značka: QAZQA
1 029 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104425 Mohl by váš industriální interiér využít světlé místo? Pak je Spot Tamina to, co...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104425
Mohl by váš industriální interiér využít světlé místo? Pak je Spot Tamina to, co hledáte! Díky černé barvě je velmi nadčasová, mřížka nad světlem dodává lampě industriální šmrnc. Bod je nastavitelný, takže vždy určíte, kam světlo dopadá. Lampa je vyrobena ze skla s ocelí. Má průměr 13 cm a výšku 18 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 10 cm a šířku 10 cm. Tamina dokončete světelným zdrojem s objímkou G9 (max. 3 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Spot je stmívatelný externím stmívačem, který není součástí dodávky. Dokončete svůj industriální nebo vintage interiér s Tamina!Unikátní a žádaný produkt Vintage spot černá – můžete nakoupit v pohodě tady na webu v oblíbené rubrice nastenna svitidla. Prozkoumejte nové produkty z této kategorie za parádní cenu.

Tento nejprodávanější výrobek Vintage spot černá - Tamina originál od výrobce QAZQA pohodlně nakoupíte online za akční cenu! Právě nyní za 1 029 Kč.