Vintage skvrna rezavě hnědá – Tamina

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104424 Mohl by váš vintage interiér využít světlé místo? Pak je Spot Tamina to, co hledáte! Jeho rezavě hnědá... více informací »
Vintage skvrna rezavě hnědá - Tamina
Značka: QAZQA
1 035 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104424 Mohl by váš vintage interiér využít světlé místo? Pak je Spot Tamina to, co hledáte! Jeho rezavě hnědá...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104424
Mohl by váš vintage interiér využít světlé místo? Pak je Spot Tamina to, co hledáte! Jeho rezavě hnědá barva z něj dělá velmi industriální. Bod je nastavitelný, takže vždy určíte, kam světlo dopadá. Lampa je vyrobena ze skla s ocelí. Má průměr 13 cm a výšku 18 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 10 cm a šířku 10 cm. Tamina dokončete světelným zdrojem s objímkou G9 (max. 3 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Spot je stmívatelný externím stmívačem, který není součástí dodávky. Dokončete svůj industriální nebo vintage interiér s Tamina! Kvalitní a velmi žádaný produkt můžete dostat teď tady na webu ve známé kategorii nastenna svitidla. Najděte si zcela nové produkty ze zmíněné sekce za rozumné peníze!

Diskontní produkt Vintage skvrna rezavě hnědá - Tamina od našeho výrobce QAZQA jde nakoupit momentálně v naši nabídce za zcela nejnižší cenu. Výhodně za skvělou cenu 1 035 Kč.