Vintage nástěnné a stropní svítidlo hnědé sklopné – Barrack

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93652 Nástěnné a stropní svítidlo Barrack má zvláštní vzhled. Díky robustním detailům je tato lampa skutečným... více informací »
Vintage nástěnné a stropní svítidlo hnědé sklopné - Barrack
Značka: QAZQA
1 319 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93652 Nástěnné a stropní svítidlo Barrack má zvláštní vzhled. Díky robustním detailům je tato lampa skutečným...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93652
Nástěnné a stropní svítidlo Barrack má zvláštní vzhled. Díky robustním detailům je tato lampa skutečným poutačem. Jedná se o rustikální kovovou nástěnnou a stropní lampu s venkovským, vintage vzhledem v barvách zvětralé hnědé s bílým interiérem. Tato lampa je ručně vyrobená, a proto jedinečná, takže se váš předmět může mírně lišit od fotografie. Toto nástěnné a stropní svítidlo má hloubku 36 cm, výšku 23 cm a délku 20,5 cm. Stínidlo je výklopné, takže určíte, kam světlo svítí. Rustikální lampa Barrack má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte společně (max. 40 W). Rustikální charakter této lampy vytvoří atmosféru pro váš interiér!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Vintage nástěnné a stropní svítidlo hnědé sklopné - Barrack s osvědčenou značkou QAZQA dostanete aktuálně na webu skutečně levně! Aktuálně v akci od 1 319 Kč.