Vintage nástěnná lampa zlatá – slon

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103799 Když je lampa Elefant umístěna ve vašem domě, okamžitě upoutá veškerou pozornost. Svým kufrem drží... více informací »
Vintage nástěnná lampa zlatá - slon
Značka: QAZQA
1 605 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103799 Když je lampa Elefant umístěna ve vašem domě, okamžitě upoutá veškerou pozornost. Svým kufrem drží...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103799
Když je lampa Elefant umístěna ve vašem domě, okamžitě upoutá veškerou pozornost. Svým kufrem drží svítidlo / světelný zdroj, díky kterému vnáší do vašeho interiéru krásné světlo a atmosféru. Živočišné lampy se stávají skutečným trendem, perfektně zapadají do botanického a vintage stylu bydlení. Tato hezká nástěnná lampa ze zlata / mosazi vyrobená z hliníku má hlavu slona s krásně detailním obličejem. Dopřejte svému interiéru další vzpruhu s touto trendy nástěnnou lampou. Sloní lampa váží 1,9 kilogramu a snadno se instaluje. Má délku 39,5 cm, výšku 33 cm a hloubku 18 cm. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 25 W). Světelný zdroj je v této lampě viditelný, proto si vyberte nápadnou variantu, například světelný zdroj s LED vlákny. Lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače pro ještě větší atmosféru. Dejte mu příjemné místo na zdi.
Tento diskontní produkt Vintage nástěnná lampa zlatá je k sehnání teď tady a teď na našich stránkách v kategorii nastenna svitidla! Vyhledejte si další produkty ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tento vyjímečný výrobce QAZQA vás a vaše blízké obohatí o špičkové produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Kvalitní a velmi žádaný kus Vintage nástěnná lampa zlatá - slon originál od výrobce QAZQA je k dispozici aktuálně za super cenu. Momentálně v akci za 1 605 Kč.