Vintage nástěnná lampa zlatá s taupe sametovým odstínem – Matt

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97966 Pojďme vinobraní! Tato válcová nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi vintage... více informací »
Vintage nástěnná lampa zlatá s taupe sametovým odstínem - Matt
Značka: QAZQA
1 099 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97966 Pojďme vinobraní! Tato válcová nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi vintage...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97966
Pojďme vinobraní! Tato válcová nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi vintage vzhled. To dělá nástěnnou lampu opravdu jedinečnou díky použití sametové taupe venku a zlatého povrchu uvnitř. V kombinaci se zlatým přípravkem je obrázek kompletní. Lampa má hloubku 23 cm a výšku 30,5 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Váš dům je s touto jedinečnou nástěnnou lampou opravdu kompletní!

Tento nejprodávanější výrobek Vintage nástěnná lampa zlatá s taupe sametovým odstínem - Matt od výrobce se zárukou kvality QAZQA jednoduše můžete najít na našich stránkách teď téměř zdarma. Nabídka od 1 099 Kč.