Vintage nástěnná lampa zlatá s odstínem černého sametu – Matt

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97965 Pojďme vinobraní! Tato válcová nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi vintage... více informací »
Vintage nástěnná lampa zlatá s odstínem černého sametu - Matt
Značka: QAZQA
919 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97965 Pojďme vinobraní! Tato válcová nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi vintage...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97965
Pojďme vinobraní! Tato válcová nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi vintage vzhled. Díky tomu je nástěnná lampa opravdu jedinečná díky použití sametově černého exteriéru a zlatého povrchu uvnitř. V kombinaci se zlatým přípravkem je obrázek kompletní. Lampa má hloubku 21,5 cm a výšku 24 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Váš dům je s touto jedinečnou nástěnnou lampou opravdu kompletní!

Zlevněný produkt Vintage nástěnná lampa zlatá s odstínem černého sametu - Matt od známého dodavatele QAZQA máte možnost získat právě teď v naší nabídce za výprodejovou cenu. Levně za 919 Kč.