Vintage nástěnná lampa zlatá s odstínem bronzového sametu – Matt

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97969 Pojďme vinobraní! Tato válcová nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi vintage... více informací »
Vintage nástěnná lampa zlatá s odstínem bronzového sametu - Matt
Značka: QAZQA
1 385 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97969 Pojďme vinobraní! Tato válcová nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi vintage...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97969
Pojďme vinobraní! Tato válcová nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi vintage vzhled. Díky nástěnné lampě je díky použití exteriéru ze sametového bronzu a zlaté povrchové úpravy uvnitř skutečně jedinečná. V kombinaci se zlatým přípravkem je obrázek kompletní. Lampa má hloubku 23 cm a výšku 30,5 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Váš dům je s touto jedinečnou nástěnnou lampou opravdu kompletní!

Unikátní a žádaný výrobek Vintage nástěnná lampa zlatá s odstínem bronzového sametu - Matt značky QAZQA snadno najdete právě zde levně. Nabídka již od 1 385 Kč.