Vintage nástěnná lampa zlatá s odstínem 20/20/20 sametový páv – Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97981 Pojďme vinobraní! Tato válcová nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi vintage... více informací »
Vintage nástěnná lampa zlatá s odstínem 20/20/20 sametový páv - Combi
Značka: QAZQA
929 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97981 Pojďme vinobraní! Tato válcová nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi vintage...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97981
Pojďme vinobraní! Tato válcová nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi vintage vzhled. Lampa má velurový pávový design a uvnitř zlatou povrchovou úpravu. V kombinaci se zlatým přípravkem je obrázek kompletní. Doplňte tuto lampu světelným zdrojem E27 (který je třeba objednat zvlášť). Nástěnná lampa je stmívatelná (stmívač není součástí dodávky) a přináší váš domov do útulné atmosféry. Stínidlo má průměr 20 cm, ale je k dispozici i v jiných velikostech. Váš dům je s touto jedinečnou nástěnnou lampou opravdu kompletní. Tento velmi žádaný produkt lze pořídit pohodlně tady na našem webu zařazený v kategorii nastenna svitidla! Získejte nové kousky ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete více skvělých produktů značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Vintage nástěnná lampa zlatá s odstínem 20/20/20 sametový páv - Combi od společnosti se zárukou kvality QAZQA jde pořídit právě až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte jen za 929 Kč.