Vintage nástěnná lampa zlatá bez stínidla – Matt

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97114 Tvrdý vintage vzhled a klasický šarm! Tato nástěnná lampa Matt je vyrobena ze zlata. Dodává se bez kapuce,... více informací »
Vintage nástěnná lampa zlatá bez stínidla - Matt
Značka: QAZQA
805 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97114 Tvrdý vintage vzhled a klasický šarm! Tato nástěnná lampa Matt je vyrobena ze zlata. Dodává se bez kapuce,...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97114
Tvrdý vintage vzhled a klasický šarm! Tato nástěnná lampa Matt je vyrobena ze zlata. Dodává se bez kapuce, takže si můžete vytvořit vlastní jedinečnou kombinaci podle svého srdce. Udělejte prohlášení s nápadným odstínem nebo se rozhodněte pro tonální barvu, výběr je zcela na vás! Vyberte malý odstín o maximálním průměru 20 cm, protože tento přípravek sám o sobě není příliš velký. Pouze 15 cm hluboký a 16,5 cm vysoký. Doplňte tuto lampu světelným zdrojem E27 s výkonem až 60 W (který je třeba objednat zvlášť). Nástěnná lampa Matt je stmívatelná (stmívač není součástí dodávky) a dodává vaší stěně jedinečný vzhled.

Vysoce kvalitní produkt Vintage nástěnná lampa zlatá bez stínidla - Matt od značky s dobrým jménem QAZQA lze sehnat zde nyní za výhodné peníze! Cenově vychází na 805 Kč.