Vintage nástěnná lampa zlatá bez stínidla – Matt

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97114 Tvrdý vintage vzhled a klasický šarm! Tato nástěnná lampa Matt je vyrobena ze zlata.... více informací »
Vintage nástěnná lampa zlatá bez stínidla - Matt
Značka: QAZQA
795 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97114 Tvrdý vintage vzhled a klasický šarm! Tato nástěnná lampa Matt je vyrobena ze zlata....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97114
Tvrdý vintage vzhled a klasický šarm! Tato nástěnná lampa Matt je vyrobena ze zlata. Dodává se bez kapuce, takže si můžete vytvořit vlastní jedinečnou kombinaci podle svého srdce. Udělejte prohlášení s nápadným odstínem nebo se rozhodněte pro tonální barvu, výběr je zcela na vás! Vyberte malý odstín o maximálním průměru 20 cm, protože tento přípravek sám o sobě není příliš velký. Pouze 15 cm hluboký a 16,5 cm vysoký. Doplňte tuto lampu světelným zdrojem E27 s výkonem až 60 W (který je třeba objednat zvlášť). Nástěnná lampa Matt je stmívatelná (stmívač není součástí dodávky) a dodává vaší stěně jedinečný vzhled.

Žádaný kousek Vintage nástěnná lampa zlatá bez stínidla - Matt od skvělého výrobce QAZQA seženete momentálně za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za cenu 795 Kč.