Vintage nástěnná lampa mosaz – žirafa

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103800 Hledáte jedinečnou nástěnnou lampu? Pak je žirafa to, co hledáte. Tato nástěnná lampa... více informací »
Vintage nástěnná lampa mosaz - žirafa
Značka: QAZQA
1 569 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103800 Hledáte jedinečnou nástěnnou lampu? Pak je žirafa to, co hledáte. Tato nástěnná lampa...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103800
Hledáte jedinečnou nástěnnou lampu? Pak je žirafa to, co hledáte. Tato nástěnná lampa okamžitě vyvolá pocit safari. Žárovka je vyrobena z hliníku s ocelí a je povrchově upravena mosazí. To mu dodává luxusní a moderní nádech s vintage nádechem. Žirafa má hloubku 28 cm, výšku 34,5 cm a délku 14 cm. Montážní deska má výšku 23 cm a délku 10,5 cm. Nástěnné svítidlo doplníte světelným zdrojem, který má svítidlo E27 (max. 25 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Aby bylo v místnosti ještě útulnější, můžete lampu připojit k stmívači, který není součástí dodávky. Oživte svůj interiér nástěnnou lampou Giraffe!Kvalitní a žádaný produkt Vintage nástěnná lampa mosaz – žirafa můžete koupit aktuálně u nás zařazený v rubrice nastenna svitidla. Pořiďte si ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za extra cenu!

Tento žádaný produkt Vintage nástěnná lampa mosaz - žirafa od skvělého a známého výrobce QAZQA je k získání tady a teď právě za parádní cenu! Nyní pořídíte za 1 569 Kč.