Vintage nástěnná lampa mosaz – velbloudí pták

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103801 Z této lampy budete okamžitě zářit! Jeho veselý přípravek připomíná pštrosa. Určitě to přitahuje... více informací »
Vintage nástěnná lampa mosaz - velbloudí pták
Značka: QAZQA
1 525 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103801 Z této lampy budete okamžitě zářit! Jeho veselý přípravek připomíná pštrosa. Určitě to přitahuje...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103801
Z této lampy budete okamžitě zářit! Jeho veselý přípravek připomíná pštrosa. Určitě to přitahuje pozornost vašeho interiéru. Nástěnné svítidlo je vyrobeno z hliníku a oceli a je mosazně ukončeno. To mu dává moderní vzhled. Má hloubku 24,5 cm, výšku 31 cm a délku 9,5 cm. Montážní deska má hloubku 13 cm, výšku 11,5 cm a délku 9,5 cm. Nezapomeňte si objednat světelný zdroj s objímkou E27 (max. 25 W). Pro ještě větší atmosféru můžete nástěnnou lampu připojit ke stmívači, který není součástí dodávky. Velbloudí pták je krásným doplňkem do haly, dětské ložnice nebo obývacího pokoje. Rozjasněte svůj interiér pomocí nástěnné lampy pro ptáky Camel. Často hledaný produkt můžete sehnat právě teď na stránkách v sekci nastenna svitidla! Nyní koupíte oblíbené výrobky z této populární sekce v akci!

Hodně žádaný výrobek Vintage nástěnná lampa mosaz - velbloudí pták od značky QAZQA jednoduše můžete sehnat u nás teď za výborné peníze. Levně za cenu 1 525 Kč.