Vintage nástěnná lampa mosaz – Tucan

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103802 Když je lampa Tucan umístěna ve vašem domě, okamžitě upoutá veškerou pozornost. K větvi... více informací »
Vintage nástěnná lampa mosaz - Tucan
Značka: QAZQA
1 759 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103802 Když je lampa Tucan umístěna ve vašem domě, okamžitě upoutá veškerou pozornost. K větvi...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103802
Když je lampa Tucan umístěna ve vašem domě, okamžitě upoutá veškerou pozornost. K větvi je připevněn zdroj světla, který vnáší do vašeho interiéru krásné světlo a atmosféru. Zvířecí lampy se stávají skutečným trendem, dokonale zapadají do botanického a vintage stylu bydlení. Tato pěkná zlatá / mosazná nástěnná lampa z hliníku má tvar tukana a je nádherně detailní. Dopřejte svému interiéru další vzpruhu s touto trendy nástěnnou lampou. Lampa Tucan váží 2,5 kilogramu a snadno se instaluje. Má délku 29,2 cm, výšku 31,7 cm a hloubku 21,7 cm. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 25 W). Světelný zdroj je v této lampě viditelný, proto si vyberte nápadnou variantu, například světelný zdroj s LED vlákny. Lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače pro ještě větší atmosféru. Dejte mu příjemné místo na zdi.
Výjimečný a žádaný kus je k dispozici právě nyní tady na našem webu v kategorii nastenna svitidla. Nyní najdete zlevněné produkty z naší kategorie za outletovou cenu. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další produkty od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbená značka QAZQA vám může poskytnout vysoce kvalitní výrobky

Kvalitní a žádaný produkt Vintage nástěnná lampa mosaz - Tucan od výrobce s dlouholetou historií QAZQA je k dostání bezpečně online za akční cenu. V současnosti pořídíte za cenu 1 759 Kč.