Vintage nástěnná lampa mosaz – Fugl

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103803 Když je lampa Fugl umístěna ve vašem domě, okamžitě upoutá veškerou pozornost. Svými... více informací »
Vintage nástěnná lampa mosaz - Fugl
Značka: QAZQA
1 675 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103803 Když je lampa Fugl umístěna ve vašem domě, okamžitě upoutá veškerou pozornost. Svými...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103803
Když je lampa Fugl umístěna ve vašem domě, okamžitě upoutá veškerou pozornost. Svými ústy drží svítidlo / světelný zdroj, kterým vnáší do vašeho interiéru krásné světlo a atmosféru. Zvířecí lampy se stávají skutečným trendem, dokonale zapadají do botanického a vintage stylu bydlení. Tato pěkná zlatá / mosazná nástěnná lampa z hliníku sedí na větvi a je pěkně detailní. Dopřejte svému interiéru další vzpruhu s touto trendy nástěnnou lampou. Lampa Fugl váží 1,8 kilogramu a snadno se instaluje. Má délku 18 cm, výšku 50 cm a hloubku 50 cm. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 25 W). Světelný zdroj je v této lampě viditelný, proto si vyberte nápadnou variantu, například světelný zdroj s LED vlákny. Lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače pro ještě větší atmosféru. Dejte mu příjemné místo na zdi.Výjimečný kousek jde získat prostě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii nastenna svitidla! Připravili jsme pro vás akční kusy z této oblíbené sekce ve výprodejové akci.

Levný výrobek Vintage nástěnná lampa mosaz - Fugl od populárního výrobce QAZQA pohodlně pořídíte v naší internetové nabídce extra výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 675 Kč.