Vintage nástěnná lampa černá – žirafa

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103965 Žárovková žárovka okamžitě upoutá veškerou pozornost, když je umístěna ve vašem... více informací »
Vintage nástěnná lampa černá - žirafa
Značka: QAZQA
1 595 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103965 Žárovková žárovka okamžitě upoutá veškerou pozornost, když je umístěna ve vašem...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103965
Žárovková žárovka okamžitě upoutá veškerou pozornost, když je umístěna ve vašem domě. Svými ústy drží svítidlo / světelný zdroj, kterým vnáší do vašeho interiéru krásné světlo a atmosféru. Živočišné lampy se stávají skutečným trendem, perfektně zapadají do botanického a vintage stylu bydlení. Tato hezká černá nástěnná lampa vyrobená z hliníku má hlavu žirafy s krásně detailním obličejem. Dopřejte svému interiéru další vzpruhu s touto trendy nástěnnou lampou. Žirafa lampa váží 2,2 kilogramu a snadno se instaluje. Má délku 14 cm, výšku 34,5 cm a hloubku 28 cm. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 25 W). Světelný zdroj je v této lampě viditelný, proto si vyberte nápadnou variantu, například světelný zdroj s LED vlákny. Lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače pro ještě větší atmosféru. Dejte mu příjemné místo na zdi.
Tento velmi oblíbený produkt můžete nakoupit právě nyní tu na našich stránkách zařazený v kategorii nastenna svitidla! Vyhledejte si nové kousky z této známé kategorie za výprodejovou cenu.

Vysoce kvalitní produkt Vintage nástěnná lampa černá - žirafa od top výrobce QAZQA jednoduše můžete pořídit ještě dnes za báječnou cenu. Akční cena již od 1 595 Kč.