Vintage nástěnná lampa černá – Toucan

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103967 Když je lampa Toucan umístěna ve vašem domě, okamžitě přitahuje veškerou pozornost. K větvi je připevněn... více informací »
Vintage nástěnná lampa černá - Toucan
Značka: QAZQA
1 759 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103967 Když je lampa Toucan umístěna ve vašem domě, okamžitě přitahuje veškerou pozornost. K větvi je připevněn...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103967
Když je lampa Toucan umístěna ve vašem domě, okamžitě přitahuje veškerou pozornost. K větvi je připevněn zdroj světla, který vnáší do vašeho interiéru krásné světlo a atmosféru. Živočišné lampy se stávají skutečným trendem, perfektně zapadají do botanického a vintage stylu bydlení. Tato hezká černá ptačí nástěnná lampa vyrobená z hliníku má tvar tukana a je krásně detailní. Dopřejte svému interiéru další vzpruhu s touto trendy nástěnnou lampou. Tukanová lampa váží 2,5 kilogramu a snadno se instaluje. Má délku 29,2 cm, výšku 31,7 cm a hloubku 21,7 cm. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 25 W). Světelný zdroj je v této lampě viditelný, proto si vyberte nápadnou variantu, například světelný zdroj s LED vlákny. Lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače pro ještě větší atmosféru. Dejte mu příjemné místo na zdi.
Zcela unikátní produkt Vintage nástěnná lampa černá – Toucan pořídíte bez problémů tu na webu v populární kategorii nastenna svitidla. Mrkněte na unikátní produkty z této populární sekce za nejlepší ceny!

Vynikající produkt Vintage nástěnná lampa černá - Toucan od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA můžete najít nyní napořád výhodně! Nabídky od 1 759 Kč.