Vintage nástěnná lampa černá – Naesehorn

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103991 Když je lampa Naesehorn umístěna ve vašem domě, okamžitě upoutá veškerou pozornost. Na... více informací »
Vintage nástěnná lampa černá - Naesehorn
Značka: QAZQA
619 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103991 Když je lampa Naesehorn umístěna ve vašem domě, okamžitě upoutá veškerou pozornost. Na...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103991
Když je lampa Naesehorn umístěna ve vašem domě, okamžitě upoutá veškerou pozornost. Na svém rohu drží svítidlo / zdroj světla, kterým vnese do vašeho interiéru krásné světlo a atmosféru. Živočišné lampy se stávají skutečným trendem, perfektně zapadají do botanického a vintage stylu bydlení. Tato pěkná černá nástěnná lampa z hliníku a oceli má hlavu nosorožce s krásně detailním obličejem. Dopřejte svému interiéru další vzpruhu s touto trendy nástěnnou lampou. Lampa na nosorožce váží 1,1 kilogramu a snadno se připevňuje. Má délku 12,5 cm, výšku 34 cm a hloubku 19 cm. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 25 W). Světelný zdroj je v této lampě viditelný, proto si vyberte nápadnou variantu, například světelný zdroj s LED vlákny. Lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače pro ještě větší atmosféru. Dejte mu příjemné místo na zdi.

Tento neodolatelný produkt Vintage nástěnná lampa černá - Naesehorn od skvělého výrobce QAZQA k dostání zde teď opravdu levně. Levně za cenu 619 Kč.