Vintage nástěnná lampa černá – Fugl

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103968 Když je lampa Fugl umístěna ve vašem domě, okamžitě upoutá veškerou pozornost. Svými... více informací »
Vintage nástěnná lampa černá - Fugl
Značka: QAZQA
1 675 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103968 Když je lampa Fugl umístěna ve vašem domě, okamžitě upoutá veškerou pozornost. Svými...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103968
Když je lampa Fugl umístěna ve vašem domě, okamžitě upoutá veškerou pozornost. Svými ústy drží svítidlo / světelný zdroj, kterým vnáší do vašeho interiéru krásné světlo a atmosféru. Živočišné lampy se stávají skutečným trendem, perfektně zapadají do botanického a vintage stylu bydlení. Tato hezká černá ptačí nástěnná lampa vyrobená z hliníku sedí na větvi a je pěkně detailní. Dopřejte svému interiéru další vzpruhu s touto trendy nástěnnou lampou. Lampa Fugl váží 1,8 kilogramu a snadno se instaluje. Má délku 18 cm, výšku 50 cm a hloubku 50 cm. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 25 W). Světelný zdroj je v této lampě viditelný, proto si vyberte nápadnou variantu, například světelný zdroj s LED vlákny. Lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače pro ještě větší atmosféru. Dejte mu příjemné místo na zdi.
Tento akční a ve slevě kus Vintage nástěnná lampa černá – Fugl jde koupit v pohodě na stránkách umístěný v sekci nastenna svitidla. Připravili jsme ostatní kousky ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu. Tento vyjímečný výrobce QAZQA vám poskytuje špičkové produkty.

Povedený produkt Vintage nástěnná lampa černá - Fugl od výrobce QAZQA lze získat právě zde trvale výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 1 675 Kč.