Vintage nástěnná lampa černá – Camel Bird

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103966 Lampa Camel Bird okamžitě upoutá veškerou pozornost, když je umístěna ve vašem domě. Svými ústy drží... více informací »
Vintage nástěnná lampa černá - Camel Bird
Značka: QAZQA
1 425 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103966 Lampa Camel Bird okamžitě upoutá veškerou pozornost, když je umístěna ve vašem domě. Svými ústy drží...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103966
Lampa Camel Bird okamžitě upoutá veškerou pozornost, když je umístěna ve vašem domě. Svými ústy drží svítidlo / světelný zdroj, kterým vnáší do vašeho interiéru krásné světlo a atmosféru. Živočišné lampy se stávají skutečným trendem, perfektně zapadají do botanického a vintage stylu bydlení. Tato pěkná černá nástěnná lampa z hliníku má hlavu pštrosa s krásně detailním obličejem. Dopřejte svému interiéru další vzpruhu s touto trendy nástěnnou lampou. Pštrosí světlomet váží 1,2 kilogramu a lze jej snadno připevnit. Má délku 9,5 cm, výšku 31 cm a hloubku 24,5 cm. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 25 W). Světelný zdroj je v této lampě viditelný, proto si vyberte nápadnou variantu, například světelný zdroj s LED vlákny. Lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače pro ještě větší atmosféru. Dejte mu příjemné místo na zdi. Akční produkt máte možnost nakoupit bezstarostně tady na stránkách v populární sekci nastenna svitidla! Nyní můžete získat jiné zboží ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu! To však není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další vybrané produkty od dodavatele QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Vintage nástěnná lampa černá - Camel Bird od předního výrobce QAZQA jde získat u nás teď pořád výhodně. V akci za 1 425 Kč.