Vintage mosazné stropní svítidlo 2-světlo – Papegoje

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103804 Rozjasněte svůj interiér touto veselou vintage stropní lampou Papegoje. Dva papoušci jsou... více informací »
Vintage mosazné stropní svítidlo 2-světlo - Papegoje
Značka: QAZQA
2 239 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103804 Rozjasněte svůj interiér touto veselou vintage stropní lampou Papegoje. Dva papoušci jsou...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103804
Rozjasněte svůj interiér touto veselou vintage stropní lampou Papegoje. Dva papoušci jsou skuteční poutači a oba mají světelný bod v zobáku. Stropní svítidlo je vyrobeno z hliníku a je mosazně ukončeno. To dává lampě luxusní a moderní vzhled s vintage nádechem. Má výšku 30,5 cm, délku 37 cm a šířku 15,2 cm. Při objednání světelného zdroje s objímkou E27 (max. 25 W) připravíte stropní svítidlo k použití. Chtěli byste vytvořit nějakou atmosféru navíc? Poté můžete ke stropní lampě připojit stmívač (exkluzivní). Papegoje je krásná stropní lampa do obývacího pokoje, haly nebo ložnice. Dopřejte svému pokoji tropický nádech se stropní lampou Papegoje.

Žádaný výrobek Vintage mosazné stropní svítidlo 2-světlo - Papegoje s pečetí kvality od značky QAZQA snadno můžete najít u nás teď za výborné peníze. Momentálně v akci za 2 239 Kč.