Vintage lustr zlatý 5-světlý – Botanica

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102766 Přiveďte do svého domova tropy s lustrem Botanica! Krásný ocelový lustr, dokončený ve... více informací »
Vintage lustr zlatý 5-světlý - Botanica
Značka: QAZQA
4 629 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102766 Přiveďte do svého domova tropy s lustrem Botanica! Krásný ocelový lustr, dokončený ve...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102766
Přiveďte do svého domova tropy s lustrem Botanica! Krásný ocelový lustr, dokončený ve zlatě, je skutečným poutačem v místnosti a okamžitě přináší atmosféru prostřednictvím teplé barvy. Lampa má výšku 120 centimetrů a průměr 50 cm. Není to ideální délka pro váš interiér? Poté můžete řetěz snadno zkrátit odstraněním některých kroužků. Tato lampa je ideální pro použití nad jídelním stolem, nad konferenčním stolkem nebo v hale. Lustr doplníte pěti světelnými zdroji E14, z nichž každý má maximálně 40 wattů. Lustr je také stmívatelný pomocí externího stmívače. Světelné zdroje a stmívač nejsou součástí dodávky. Nemůžete se nabažit tohoto stylu? Zkombinujte tento lustr s jednou z dalších lamp ze série Botanica!

Kvalitní a levný kus Vintage lustr zlatý 5-světlý - Botanica od spolehlivého výrobce QAZQA můžete nakoupit momentálně v naši nabídce se slevou. Ceny od 4 629 Kč.