Vintage bodové černé čtvercové 4-světlé – Tamina

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104432 Stropní svítidlo Tamina se skvěle hodí do vintage nebo industriálního interiéru. Vzhledem k tomu, že body lze... více informací »
Vintage bodové černé čtvercové 4-světlé - Tamina
Značka: QAZQA
1 859 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104432 Stropní svítidlo Tamina se skvěle hodí do vintage nebo industriálního interiéru. Vzhledem k tomu, že body lze...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104432
Stropní svítidlo Tamina se skvěle hodí do vintage nebo industriálního interiéru. Vzhledem k tomu, že body lze nastavit každý samostatně, rozhodujete o tom, kam světlo svítí. super šikovný! Stropní svítidlo je vyrobeno z oceli se sklem. Má výšku 18 cm, délku 30 cm a šířku 30 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 30 cm a šířku 30 cm. Každý bod má průměr 13 cm a výšku 4,5 cm.Taminu doplníte 4 světelnými zdroji, z nichž každý má svítidlo G9 (max. 3 Watt). Lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Tamina je vhodná do obývacího pokoje, předsíně nebo ložnice. Doplňte svůj industriální interiér stropním svítidlem Tamina. Tento nejprodávanější produkt Vintage bodové černé čtvercové 4-světlé – Tamina jde získat také tady u nás v populární rubrice bodova svetla! Prozkoumejte akční výrobky z této populární rubriky ve výprodejové akci. U zákazníků oblíbený výrobce QAZQA má prvotřídní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Vysoce kvalitní produkt Vintage bodové černé čtvercové 4-světlé - Tamina od našeho známého výrobce QAZQA lze sehnat právě nyní za báječnou cenu! Aktuálně v akci za 1 859 Kč.