Vintage bodová rezavě hnědá podlouhlá 4-světlá – Tamina

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104429 Mohl by váš industriální interiér využít chladné místo? Pak je Tamina to, co hledáte.... více informací »
Vintage bodová rezavě hnědá podlouhlá 4-světlá - Tamina
Značka: QAZQA
2 559 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104429 Mohl by váš industriální interiér využít chladné místo? Pak je Tamina to, co hledáte....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104429
Mohl by váš industriální interiér využít chladné místo? Pak je Tamina to, co hledáte. Čtyři body jsou vyrobeny z oceli se sklem a mají rezavě hnědou povrchovou úpravu. Tamina má výšku 18 cm, délku 74,5 cm a šířku 13 cm. Každé stínidlo má průměr 13 cm a výšku 4,5 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 70 cm a šířku 10 cm. Svítidlo doplníte 4 světelnými zdroji, z nichž každý má objímku G9 (max. 3 Watt). Ujistěte se, že je objednáváte samostatně. Spoty jsou stmívatelné externím stmívačem, který není součástí dodávky. Spoty lze nastavit odděleně od sebe, takže vždy určíte, kam světlo dopadá. Vintage Tamina se perfektně hodí do obývacího pokoje, chodby nebo ložnice!
Nejprodávanější kousek můžete sehnat jednoduše tu na webu ve známé kategorii bodova svetla. Nyní můžete najít parádní produkty ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu. Známá značka QAZQA má prvotřídní produkty. Udělejte si radost. Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce ovšem více produktů značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Super produkt Vintage bodová rezavě hnědá podlouhlá 4-světlá - Tamina od spolehlivého výrobce QAZQA jednoduše získáte zde teď právě výhodně. Právě nyní za 2 559 Kč.