Vintage bodová černá 3-světlá – Tamina

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104428 Mohl by váš industriální interiér využít chladné místo? Pak je Tamina to, co hledáte.... více informací »
Vintage bodová černá 3-světlá - Tamina
Značka: QAZQA
1 905 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104428 Mohl by váš industriální interiér využít chladné místo? Pak je Tamina to, co hledáte....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104428
Mohl by váš industriální interiér využít chladné místo? Pak je Tamina to, co hledáte. Tři body jsou vyrobeny z oceli se sklem a mají černou povrchovou úpravu. Tamina má výšku 18 cm, délku 55 cm a šířku 13 cm. Každé stínidlo má průměr 13 cm a výšku 4,5 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 50 cm a šířku 10 cm. Svítidlo doplníte 3 světelnými zdroji, z nichž každý má objímku G9 (max. 3 Watt). Ujistěte se, že je objednáváte samostatně. Spoty jsou stmívatelné externím stmívačem, který není součástí dodávky. Spoty lze nastavit odděleně od sebe, takže vždy určíte, kam světlo dopadá. Vintage Tamina se perfektně hodí do obývacího pokoje, chodby nebo ložnice!

Kvalitní a oblíbený kus Vintage bodová černá 3-světlá - Tamina pocházející od značky QAZQA snadno seženete zrovna dnes za příznivou cenu. Aktuálně za super cenu 1 905 Kč.