Venkovské venkovní stropní svítidlo černé se sklem IP44 – Elza

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97207 Toto je Elza! Pěkná venkovní lampa pod vaší terasou, opravdu vyzařuje luxus a eleganci!... více informací »
Venkovské venkovní stropní svítidlo černé se sklem IP44 - Elza
Značka: QAZQA
595 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97207 Toto je Elza! Pěkná venkovní lampa pod vaší terasou, opravdu vyzařuje luxus a eleganci!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97207
Toto je Elza! Pěkná venkovní lampa pod vaší terasou, opravdu vyzařuje luxus a eleganci! Doplňte svůj venkovský exteriér Elzou. Je krásně zakončen černým rámečkem kolem čirého skla. Lampa má hodnotu IP 44. Skutečný venkovský nádech na vašich venkovních dveřích nebo na terase! Lampa má průměr 12 cm a výšku 31,5 cm. Montážní deska má průměr 12 cm a výšku 3,5 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 25 W), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Hledáte perfektní venkovní stropní svítidlo? Pak je Elza pro vás!

Akční a ve slevě kousek Venkovské venkovní stropní svítidlo černé se sklem IP44 - Elza od společnosti QAZQA jednoduše najdete teď za zcela nejnižší cenu. Zrovna teď v akci za 595 Kč.