Venkovské stropní svítidlo zelené 50 cm – Drum Juta

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91171 Nadčasové kulaté stropní svítidlo se stínidlem v krásné mechově zelené barvě. Tkanina... více informací »
Venkovské stropní svítidlo zelené 50 cm - Drum Juta
Značka: QAZQA
1 785 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91171 Nadčasové kulaté stropní svítidlo se stínidlem v krásné mechově zelené barvě. Tkanina...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91171
Nadčasové kulaté stropní svítidlo se stínidlem v krásné mechově zelené barvě. Tkanina použitá pro stínidlo je vyrobena z juty. Stropní lampa Drum Jute je krásně zakončena matnou skleněnou deskou ve spodní části, což v domě vytváří klidný světelný efekt. Lampa má průměr 50 cm a výšku 13 cm. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Svou bicí jutu doplníte čtyřmi zdroji světla, které se vejdou do kování E27 (každý max. 40 W). Příjemné stropní svítidlo v každé místnosti v domě!
Kvalitní a levný výrobek můžete dostat také tu na našem webu umístěný v kategorii stropni svitidla! Nyní koupíte oblíbené produkty z této známé rubriky za internetové ceny. Tato vyjímečná značka dlouhodobě nabízí kvalitní výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Máme toho více, podívejte se taky na další prověřené produkty značky . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek Venkovské stropní svítidlo zelené 50 cm - Drum Juta získate zde nyní ve slevě! Ceny již od 1525.00 korun! 1 785 Kč.