Venkovské stropní svítidlo zelené 30 cm – Drum Juta

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91166 Nadčasové kulaté stropní svítidlo se stínidlem v krásné mechově zelené barvě. Tkanina... více informací »
Venkovské stropní svítidlo zelené 30 cm - Drum Juta
Značka: QAZQA
985 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91166 Nadčasové kulaté stropní svítidlo se stínidlem v krásné mechově zelené barvě. Tkanina...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91166
Nadčasové kulaté stropní svítidlo se stínidlem v krásné mechově zelené barvě. Tkanina použitá pro stínidlo je vyrobena z juty. Stropní lampa Drum Jute je krásně zakončena matnou skleněnou deskou ve spodní části, což v domě vytváří klidný světelný efekt. Lampa má průměr 30 cm a výšku 13 cm. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Svou bicí jutu doplníte dvěma světelnými zdroji, které se vejdou do kování E27 (každý max. 40 W). Příjemné stropní svítidlo v každé místnosti v domě! Super výrobek Venkovské stropní svítidlo zelené máte možnost dostat bezprostředně tu na webu v populární kategorii stropni svitidla! Nyní můžete koupit nové produkty z této známé rubriky v akci! Oblíbená značka QAZQA má vysoce kvalitní sortiment.

Oblíbený výrobek Venkovské stropní svítidlo zelené 30 cm - Drum Juta od výrobce s dlouholetou historií QAZQA k dostání zde v akci! Výhodně teď u nás za 985 Kč.